Statutární zastupování BC AV ČR, v. v. i.

Grubhoffer Libor, prof. RNDr. CSc., Hon. D.Sc. libor.grubhoffer@bc.cas.cz Ředitel Biologického centra
Machová Hana, Ing. hana.machova@bc.cas.cz Tajemnice BC
Marec František, prof. RNDr. CSc. marec@entu.cas.cz Zástupce ředitele

Vedení organizačních součástí BC AV ČR, v. v. i.

Marec František, prof. RNDr. CSc. marec@entu.cas.cz Ředitel Entomologický ústav
Košťál Vladimír, prof. Ing. CSc. kostal@entu.cas.cz Zástupce ředitele Entomologický ústav
Kubečka Jan, prof. RNDr. CSc. kubecka@hbu.cas.cz Ředitel Hydrobiologický ústav
Borovec Jakub, RNDr. Ph.D. jborovec@hbu.cas.cz Zástupce ředitele Hydrobiologický ústav
Lukeš Julius, prof. RNDr. CSc. jula@paru.cas.cz Ředitel Parazitologický ústav
Scholz Tomáš, prof. RNDr. CSc. tscholz@paru.cas.cz Zástupce ředitele Parazitologický ústav
Špak Josef, prof. Ing. DrSc. spak@umbr.cas.cz Ředitel Ústav molekulární biologie rostlin
Macas Jiří, RNDr. Ph.D. macas@umbr.cas.cz Zástupce ředitele Ústav molekulární biologie rostlin
Tajovský Karel, RNDr. CSc. tajov@upb.cas.cz Ředitel Ústav půdní biologie
Pižl Václav, doc. RNDr. CSc. pizl@upb.cas.cz Zástupce ředitele Ústav půdní biologie
Veselý Karel, Ing. karel.vesely@bc.cas.cz Pověřen vedením SoS Středisko služeb
Helclová Barbora, Bc. barbora.helclova@bc.cas.cz Zástupce vedoucí SoS Středisko služeb
Frouz Jan, prof. Ing. Mgr. CSc. frouz@natur.cuni.cz Ředitel Výzkumná infrastruktura SoWa
Šantrůčková Hana, prof. Ing. CSc. hana.santruckova@bc.cas.cz Zástupce ředitele Výzkumná infrastruktura SoWa

KONTAKT

Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Branišovská 1160/31
370 05 České Budějovice

 

+420 387 775 111 (ústředna)
+420 387 775 051 (sekretariát)
+420 778 468 552 (pro média)
Datová schránka: r84nds8

NOVINKY Z WEBU

Biologické centrum Google mapa

Přihlášení do intranetu

Pro přihlášení do intranetu zadejte Vaše přihlašovací údaje

×