HR Excellence in Science
<<...34567...>>Jít na stranu: Potvrdit
Přijmení, Jméno, Tituly Zařazení Telefon Email Místnost
Butenko Anzhelika, MSc. Ph.D. Postdoktorand - anzhelika.butenko@paru.cas.cz -
Butterill Hana, Mgr. Projektový manažer +420 38 777 5039 hana.butterill@entu.cas.cz -
Butterill Philip Thomas, MSc. Ph.D. Vědecký pracovník +420 387775031 butterill@entu.cas.cz -
Cadena Lawrence Rudy , B.S. Mgr. student +420 387775445 rudy.cadena@paru.cas.cz PARU II, 1. patro
Cebulová Markéta Uklízečka - - -
Cimrhanzlová Kristýna Bc. student +420 387775445 k.cimrhanzlova@gmail.com PARU II, 1. patro
Colussi Antonio, MSc. Ph.D. student +420 387 775 547 antonio.colussi@umbr.cas.cz 303
Csercsa András, MSc. Doktorand +420 387772281 a.csercsa@entu.cas.cz -
Cuveele Brent, Bc. Odborný pracovník V&V +420 38 777 5492 brent.cuveele@paru.cas.cz 215
Cvetković Tijana, MSc. PhD. Postdoktorand +420 38 777 5426 tijana.cvetkovic@paru.cas.cz 620
Čapková Frydrychová Radmila, RNDr. Ph.D. Vedoucí laboratoře +420 387 775 322; +420 387 775 054 Radmila.Frydrychova@seznam.cz 306, 305
Čapková Kateřina, RNDr. Ph.D. Postdoktorand 387775886 k.janatkova@gmail.com 032
Čedíková Ivana, Mgr. Knihovnice +420 389 03 3228 ivana.cedikova@bc.cas.cz Akademická knihovna
Čech Martin, doc. RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník +420 387 775 870, +420 778 727 007 carcharhinusleucas@yahoo.com 235
Černý Jan - 387775271 - -
Černý Jan, Mgr. Doktorand +420 38 777 5271 jan.cerny@entu.cas.cz -
Červinka Jaroslav, RNDr. Ph.D. Manažer transferu technologií +420 387775055; +420 777468684 jaroslav.cervinka@bc.cas.cz 208
Čížek Lukáš, Mgr. Ph.D. Vedoucí laboratoře 420387775221 cizek@entu.cas.cz -
Čížková Monika Bc. student - - -
Čtvrtečka Richard, Mgr. Ph.D. Odborný pracovník V&V - ctvrtecka@entu.cas.cz -
<<...34567...>>Jít na stranu: Potvrdit

KONTAKT

Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Branišovská 1160/31
370 05 České Budějovice
Datová schránka: r84nds8

 

+420 387 775 111 (ústředna)
+420 387 775 051 (sekretariát)
+420 778 468 552 (pro média)

NAJÍT PRACOVNÍKA

Biologické centrum Google mapa

Přihlášení do intranetu

Pro přihlášení do intranetu zadejte Vaše přihlašovací údaje

×