HR Excellence in Science
<<...23456...>>Jít na stranu: Potvrdit
Přijmení, Jméno, Tituly Zařazení Telefon Email Místnost
Borovec Jakub, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník +420 387775877 jborovec@hbu.cas.cz 324NB
Borovková Martina Technik +420 387775430 borovkova.martina@centrum.cz 206
Boukal David, Doc. Ing. Ph.D. Vedoucí laboratoře +420 387772327 boukal@entu.cas.cz -
Boukheloua Roudaina, MSc. Doktorand +420 38 777 5819 roudaina.boukheloua@hbu.cas.cz 22
Brabec Jan, RNDr. Ph.D. Postdoktorand +420 387775484 brabcak@paru.cas.cz 209
Brabec Václav, Bc. Student +420 38 777 5255 - -
Brázdová Sára, Ing. Ph.D. student +420 387 775 549 sara.souckova@umbr.cas.cz 201
Brdíčková Klára, RNDr. Ph.D. student +420 387 77 5422 klara.brdickova@paru.cas.cz 120
Brejcha Miloslav, Bc. Technický pracovník +420 38 777 5054 miloslav.brejcha@entu.cas.cz 305
Breton Anex-Dit-Chenaud Felipe Justo Doktorand - - -
Bromová Miroslava Bc. student - - -
Brož Václav, Mgr. Ph.D. Vědecký pracovník +420 387775283 vasa.broz@centrum.cz -
Brožová Kristýna, Bc. Mgr. student 38 777 5460 brozova.kiki@seznam.cz -
Bruce Alena, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník 420387772270 akrejci@prf.jcu.cz -
Brunnhofer Václav, RNDr. CSc. Správce IT +420387775251, +420606646616 vbru@entu.cas.cz 008
Bryndová Michala, Mgr. Doktorand +420 775 551 696 (mobile) michala.bryndova@seznam.cz NB 211, N244, N252
Bullo Enrico, MSc. Doktorand - enrico.bullo@entu.cas.cz -
Bulzu Paul-Adrian, MSc. Ph.D. Postdoktorand +420 387 77 5819 paul.bulzu@hbu.cas.cz 022
Bumba Jan Vrátný – noční služba - - -
Bušková Nikol Technik +420 38 777 5167 nikol.buskova@paru.cas.cz 122
<<...23456...>>Jít na stranu: Potvrdit

KONTAKT

Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Branišovská 1160/31
370 05 České Budějovice
Datová schránka: r84nds8

 

+420 387 775 111 (ústředna)
+420 387 775 051 (sekretariát)
+420 778 468 552 (pro média)

NAJÍT PRACOVNÍKA

Biologické centrum Google mapa

Přihlášení do intranetu

Pro přihlášení do intranetu zadejte Vaše přihlašovací údaje

×