HR Excellence in Science

Rada BC

funkční období od 5. 1. 2022 do 4. 1. 2027

 

Předseda Rady BC:

prof. Ing. Vladimír Košťál, CSc. kostal@entu.cas.cz Entomologický ústav BC AV ČR           

 

 

Místopředseda Rady BC:

RNDr. Jiří Macas, Ph.D. macas@umbr.cas.cz Ústav molekulární biologie rostlin BC AV ČR             

 

 

Interní členové Rady BC:

prof. Ing. Jan Frouz, CSc. frouz@natur.cuni.cz Ústav půdní biologie rostlin BC AV ČR
RNDr. Alica Chroňáková, Ph.D. alicach@upb.cas.cz Ústav půdní biologie rostlin BC AV ČR
prof. RNDr. Vojtěch Novotný, CSc. novotny@entu.cas.cz Entomologický ústav BC AV ČR
prof. Ing. Miroslav Oborník, Ph.D. obornik@paru.cas.cz Parazitologický ústav BC AV ČR
doc. Ing. Petr Porcal, Ph.D. porcal@hbu.cas.cz Hydrobiologický ústav BC AV ČR
MSc. Michaela Maria Salcher, Ph.D. michaelasalcher@gmail.com Hydrobiologický ústav BC AV ČR
Doc. MSc. Michael Wrzaczek, Ph.D. michael.wrzaczek@umbr.cas.cz Ústav molekulární biologie rostlin BC AV ČR
RNDr. Alena Panicucci Zíková, Ph.D. azikova@paru.cas.cz Parazitologický ústav BC AV ČR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Externí členové Rady BC:

prof. RNDr. Ivan Čepička, Ph.D. ivan.cepicka@natur.cuni.cz Univerzita Karlova v Praze, Přírodovědecká fakulta
prof. RNDr. Jiří Fajkus, CSc. Jiri.fajkus@ceitec.muni.cz CEITEC, Masarikova Univerzita, Brno
Doc. Mgr. Eva Kaštovská, Ph.D. ekastovska@prf.jcu.cz Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, PřF
prof. RNDr. Adam Petrusek, Ph.D. petrusek@cesnet.cz Univerzita Karlova v Praze, PřF
doc. RNDr. Martin Vácha, Ph.D. vacha@sci.muni.cz Masarykova Univerzita, PřF, Brno

Tajemnice Rady BC:

Ing. Hana Machová                    hana.machova@bc.cas.cz BC AV ČR                                                                   

 

 

 

 

KONTAKT

Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Branišovská 1160/31
370 05 České Budějovice
Datová schránka: r84nds8

 

+420 387 775 111 (ústředna)
+420 387 775 051 (sekretariát)
+420 778 468 552 (pro média)

NAJÍT PRACOVNÍKA

Biologické centrum Google mapa

Přihlášení do intranetu

Pro přihlášení do intranetu zadejte Vaše přihlašovací údaje

×