<<<12345...>>Jít na stranu: Potvrdit
Přijmení, Jméno, Tituly Zařazení Telefon Email Místnost
recepce BC - Branišovská 31 - +420 387 771 111, +420 387 775 111 recepce@bc.cas.cz -
recepce BC - Na Sádkách 7 - +420 387 775 033, +420 602 596 072 recepces@bc.cas.cz -
závodní kuchyně BC - +420 387775016 helena.benova@bc.cas.cz -
Akter Asma, MSc. Doktorand +420 387775367 asma.akter@entu.cas.cz -
Alama-Bermejo Gema Ph.D. PostDok +420 387775408 gema.alama@paru.cas.cz 139
Albínová Hana Sekretářka ředitele +420 387775211 albinova@entu.cas.cz 006
Ambrožová Lucie, Bc. Student - L.Ambrozova@seznam.cz -
Andrei Adrian-Stefan Ph.D. Postdoktorand 387775819 adrian.stefan.andrei@bc.cas.cz 22
Angst Gerrit Ph.D. Postdoktorand - - -
Aslam Muhammad, MSc. Doktorand 387772253 m.aslam@entu.cas.cz -
Aurová Klára, Mgr. Technický pracovník +420 387775361 klara.aurova@entu.cas.cz -
Avila Robledillo Laura Ph.D. student 42038775513 robledillo@umbr.cas.cz 107
Babec Karel Provozní pracovník - vrátný +420 387775033 - -
Baer Anita Bc. student - anita.baer@hotmail.com -
Baiko Dariya Bc. student - dariya.baiko@gmail.com -
Bajgar Adam, Mgr. Ph.D. Vědecký pracovník 387775225 adam.bajgar@entu.cas.cz -
Bajzeková Jarmila, Ing. Ph.D. Technický pracovník +420 387775361 bajzekova@entu.cas.cz -
Baldíková Eva, Ing. Postdoktorand - - -
Bardadym Serhiy Údržbář - - -
Bartoňová Alena, Mgr. Doktorand 387775274 al.bartonova@gmail.com -
<<<12345...>>Jít na stranu: Potvrdit

KONTAKT

Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Branišovská 1160/31
370 05 České Budějovice

 

+420 387 775 111 (ústředna)
+420 387 775 051 (sekretariát)
+420 778 468 552 (pro média)
Datová schránka: r84nds8

NOVINKY Z WEBU

Biologické centrum Google mapa

Přihlášení do intranetu

Pro přihlášení do intranetu zadejte Vaše přihlašovací údaje

×